sobota, 4 października 2014

5000 WYŚWIETLEŃ!!!

Cześć!

Z okazji ponad 5 tysięcy wyświetleń mam dla Was wywiad z młodym szwajcarskim skoczkiem - Gabrielem Karlenem. Wywiad zrobiłam specjalnie dla Was, aby podziękować Wam za tak duże zainteresowanie moim blogiem. Sam wywiad może nie jest zbyt długi, ale jestem z niego zadowolona.

Kiedy zakładałam tego bloga, nigdy nie przypuszczałam, że tylu ludzi będzie tu zaglądać. Miło mi jest, kiedy widzę, że codziennie wyskakują nowe wyświetlenia. Wtedy czuję, że to, co robię naprawdę się komuś podoba. Daje mi to dużo sił i motywacji aby prowadzić tego bloga i przygotowywać inne wywiady.

Jeszcze raz dziękuję za te 5000 wyświetleń i życzę miłej lektury!


Asia                        WYWIAD Z GABRIELEM KARLENEM
Kiedy zacząłeś skakać?
Gabriel Karlen: Zacząłem skakać w styczniu 2003 roku tak myślę. Zawsze oglądałem Puchar Świata w skokach w telewizji. To było bardzo imponujący sposób w jaki latali. Więc raz postanowiłem spróbować.

Jaki był Twój pierwszy skok? Nie bałeś się przed nim?
GK: Tak naprawdę, to nie pamiętam swojego pierwszego skoku. To było na małej skoczni, skakałem na nartach alpejskich. Myślę, że nie bałem się, ale byłem bardziej podekscytowany.

Jak wygląda Twój trening?
GK: W poniedziałek, środę i piątek mamy trening fizyczny, a w pozostałe dni trenujemy na skoczni w Einsiedeln.

Co lubisz w skokach?
GK: Bardzo podoba mi się uczucie latania. Kiedy mam dobry skok i skaczę daleko jest to najlepszy moment.

Jakie są plusy i minusy skoków narciarskich? 
GK: Minusem jest poświęcenie. Nie mam dużo czasu aby zobaczyć moich przyjaciół i moją rodzinę. Ale jest wiele wspaniałych rzeczy w skokach narciarskich. Najlepszą z nich jest to, że ,mogę robić to co kocham robić codziennie i rozkoszuję się każdym momentem podróży i odkrywania świata.

Czy twoi fani są ważni dla Ciebie?
GK:Tak. Fani są bardzo ważni, ale rodzina i przyjaciele również, ponieważ dają mi motywację do walki, a jeszcze bardziej do sukcesu w moim sporcie. Wsparcie jest bardzo ważne.

Jaki był najśmieszniejszy prezent jaki dostałeś od swojego fana?
GK: Haha! Myślę, że nigdy nie dostałem czegoś naprawdę zabawnego od fana :-P

Czy ten sezon był dla Ciebie dobry czy zły?
GK: Ten letni sezon był naprawdę dobry dla mnie. To zdecydowanie najlepszy sezon jak do tej pory w mojej karierze. Mam nadzieję, że sezon zimowy będzie tak dobry jak ten sezon letni :-) Dziękuję za wywiad :-)

2 komentarze: