środa, 21 czerwca 2017

Marco Falaschi

Witajcie!

Dzisiaj mam dla was autograf Byłego siatkarza Lotosu Trefla Gdańsk oraz GKS-u Katowice - Marco Falaschiego.

Marco Falaschi to włoski siatkarz, reprezentant kraju, grający na pozycji rozgrywającego. W sezonach 2014/15 i 2015/16 reprezentował barwy Lotosu Trefla Gdańsk, a w  sezonie 20016/17 reprezentował GKS Katowice. Od sezonu 2017/18 będzie reprezentował barwy mistrza Polski - ZAKSY. Osobiście uważam, że Marco to jeden z najsympatyczniejszych obcokrajowców grających w Plus Lidze. Nikomu nie odmawia zdjęcia i zawsze chodzi uśmiechnięty.

Autograf od Marco otrzymałam po napisaniu do niego na adres Lotosu, a teraz to nie mam pojęcia... Możecie spróbować napisać do Marco na jego fanpage ;)  Obie koszulki są treningowe i bez autografu. Na odpowiedzi czekałam różnie, od 2 tygodni do 2 miesięcy, więc nie jakoś bardzo długo.

To chyba na tyle w tym wpisie. Mam nadzieję, że się Wam podobał. Postaram się aby kolejny wpis był z konkretnym adresem ;) Do następnego! :D

6 komentarzy:

 1. Gratuluję ;)
  http://norbi10.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Zapraszam też do mnie: http://pedro333sautographscollection.blogspot.com/
  Liczę na dodanie do ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :)
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://ski-jumping-my-life.blogspot.com/2017/06/andreas-kofler-ii.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku, tak mi go będzie brakować w Gieksie, najlepszy kapitan ;( Świetny człowiek i siatkarz, uwielbiam go! A koszulki mega, zazdroszczę! :)
  Zapraszam na nowy post: https://autografyzuzy.blogspot.com/2017/06/25-severin-freund.html ;)

  OdpowiedzUsuń